قوانین رسمی‌ اداره مهاجرت آمریکا - برای اولین بار به زبان فارسی

قوانین رسمی‌ اداره مهاجرت آمریکا

مهاجرت، به نوع جدایی از ریشه هاست و کار آسانی نیست. بسیاری از هموطنان ایرانی تمایل به مهاجرت به آمریکا دارند اما بدون آگاهی‌ از جزئیات قوانین مهاجرت و مشکلات زندگی مهاجران در آمریکا. این جزوه برای آموزش هموطنان و جلوگیری از سؤ استفاده از آنها در امر برنامه ریزی مهاجرت تهیه شده و خلاصه ترجمه فارسی‌ سایت رسمی‌ اداره مهاجرت آمریکا میباشد. این جزوه بدون حمایت هیچ دولت یا وکیل و گروهی تهیه شده و برای تدوین آن روزها وقت صرف شده است. تمام حقوق تالیف و ترجمه متعلق به سایت Kodoom.com تنها سایت "مستقل" جمع‌آوری رویدادها و اخبار ایرانی‌ میباشد. می‌باشد. کپی‌ غیر مجاز این جزوه بدون حمایت از این سایت و پرداخت هزینه، غیر اخلاقی‌، غیر انسانی‌ و غیر قانونیست و جلوی ادامه این گونه کارهای عام‌المنفعه در جامعه ما را می‌گیرد. تهیه این جزوه بهترین هدیه برای دوستان و اقوامتان در ایران میباشد.

قسمت ۱: مهاجرت شغلی‌ و سرمایه گذاری (لینک خرید: فقط ۳۹ دلار)

قسمت ۲: ویزای تحصیلی‌- دانشگاهی - تحقیقات- اقامت دائم -گرین کارت (لینک خرید: فقط ۳۹ دلار)

اگر چه این جزوه اطلاعات اساسی‌ را در رابطه با قوانین مهاجرت به شما میدهد، اگر هنوز برای پر کردن فرمهای مهاجرت و یا یافتن وکلای رسمی‌ مهاجرت نیاز به کمک دارید روی این لینک کلیک کرده و مشخصات خود را همراه با نوع ویزا یا اقامت مورد نیاز (که از درون جزوه پیدا کرده اید) ارسال فرمائید.

لازم است بدانید که زندگی‌ پس از مهاجرت، نیاز به برنامه ریزی دقیق، سالها پشتکار، گاه شروع از صفر، آموختن زبان و قوانین محلی و .. و همراه مشکلات تضاد فرهنگی‌ و گاه مشکلات خانوادگی در محیط فرهنگی‌ جدید و .. میباشد. هر چه از بدن، روحیه و فکر سالم‌تر و سرمایه ذخیره بیشتر بهره‌مند باشید از ناملایمات مهاجرت کاسته خواهد شد.

با باز کردن و خواندن این جزوه قبول کرده اید که این سایت و تهیه کننده مسئولیتی در قبال هر گونه اشتباه سهوی در ترجمه و یا تغییر قوانین مهاجرت ندارد.

© 2014 Kodoom.com and Kodoom LLC, All Rights Reserved

Translation from Main Source: http://www.uscis.gov